„Orlovi“ na popravnom protiv Kameruna POTONULI!

0
276
fudbal

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je meč drugog kola grupne faze protiv Kameruna koja je završena rezultatom 3:3.

Igralo se na stadionu „El Janub“ u Dohi od 11 časova.

Srbija je u prvom kolu izgubila od Brazila rezultatom 2:0, a Kamerun je poražen od Švajcarske 1:0.

Fudbaleri Srbije dozvolili su protivniku da postigne dva gola za dva minute i time dođe do izjednačenja.

„Orlovi“ su oba navrata loše postavili odbranu, Kamerunci su uspeli da izbegnu ofsajd zamke i Kamerun je izjednačio.

Kod prvog gola je dosuđen ofsajd, ali se arbirtar ispravio i javljeno mu je da je sve čisto, te je Abubakar smanjio na 3:2.

Samo dva minuta kasnije slična situacija. Abubakar je ponovo izbegao ofsajd, ovoga puta asistirao je Čupo-Motingu koji je neometan na drugoj stativi savladao Milinković-Savića.