Ronaldo porazio Juventus, Sevilja nedovoljno dobra protiv Bajerna

0
230

Četvrtfinale najvećeg klupskog takmičenja u fudbalu je završen pobedama gostujućih ekipa.

Real Madrid je porazio Juventus u Torinu, rezultatom 0:3, dok je Sevilja bila nedovoljno dobra da zaustavi minhenski Bajern da dođe do pobede 1:2.

Kristijano Ronaldo

Kristijano Ronaldo je načeo ekipu Juventusa već u samom startu u 3. munutu igre, da bi svoju dominaciju pokazao sjajnim „makazicama“ u 63. minutu.

Treći gol za Madriđane postigao je sjajni Brazilac  Marselo u 72. minutu i tako stavio pečat na ovu utakmicu. Teško da će Juventus moći da se ovako revanšira, ali to je fudbal – pun iznenađenja.

Ekipa iz Andaluzije Sevilja ugostila je Bajern iz Minhena koji je bio favorit u ovom meču, ali dobro znamo koliko iskustva Španci imaju u završnici evropskih takmičenja.

Sevilja je povela sa 1:0 golom Sarabije, ali na nesreću domaćih Navas je postigao autgol u završnici prvog poluvremmena.

Detalj sa meča između Sevilje i Bajerna

Bajern Minhen je do pobede došao preko Alkantare u 68. minutu. Sevilja se pokazala kao dostojan protivnik koji ima solidne šanse u revanšu za razliku od Italijanske ekipe.