Fudbaleri Bajerna i PSŽ-a u četvrtfinalu Lige šampiona

0
101

Fudbaleri Bajerna plasirali su se u čevrtfinale Lige šampiona, pošto su večeras u Minhenu pobedili ekipu Lacija sa 3:0 (2:0).

Fudbaleri Lacija su u prvom meču, koji je odigran 14. februara u Rimu, pobedili Bajern rezultatom 1:0.

Golove za nemački klub danas su postigli Hari Kejn u 38. i 66. minutu, kao i Tomas Miler u 45. minutu.

Fudbaleri Pariz Sen Žermena takođe su se plasirali u četvrtfinale, pošto su večeras na gostovanju pobedili ekipu Real Sosijedada sa 2:1 (1:0).

PSŽ je u prvom meču, koji je odigran 14. februara, na svom terenu slavio rezultatom 2:0.

Precizan za francuski klub danas bio je Kilijan Embape u 15. minutu i 56. minutu. Počasni gol za domaći tim postigao je Mikel Merino u 89. minutu.