Čukarički i Partizan lako, Vojvodina i Zvezda iznenadili

0
147

Juče su odigrane utakmice četvrtine finala Kupa Srbije, među kojima je bilo velikih iznenađenja.
Prolaz dalje ostvario je Partizan, Čukarički, Mačva i Mladost iz Lučana.

Fudbalsko iznenađenje priredili su fudbaleri Mačve koji su izbacili Crvenu Zvezdu posle penala (5:4). Sama igra Mačvana je bila za pohvalu, koji su na samom kraju i bili nagrađeni u toku izvođenja istih za pruženu dobru partiju.
Vojvodina je u 89. minutu primila gol iz kontranapada od Mladosti iz Lučana, koji su im se tako revanširali za prethodni poraz u Super ligi. Gol vredan plasmana postigao je Miloš Trifunović i tako odveo Lučance u polufinale.

Plasman u polufinale Kupa Srbije takođe su obezbedili Partizan i Čukarički, ostvarivši pobedu nad Javorom 0:2, odnosno Napretkom istim rezultatom.

Golove za Partizan postigli su: Ožegović u 65′, Miletić u 67′, dok su golove za Čukarički postigli: Docić u 32′ i Bojić u 46.