Završeno učešće Novosadskih rukometaša u SEHA ligi

0
162

Porazom u Celju rukometaši Vojvodine završili su ovogodišnje učešće u SEHA ligi. Celje PL – Vojvodina 36:27 (20:17)

Celje – Dvorana:  „Zlatorog“ Gledalaca: 450. Sudije: Matalari i Nikolovski (Makedonija). Sedmerci: Celje PL1 (1), Vojvodina 4 (4). Isključenja: Celje PL 8, Vojvodina 4 minuta.

CELJE PIVORNA LAŠKO: Lesjak, Vujović 2, Jurečić 6, Maluš 4, Razgor 2, Suholežnik 1, Marguč 1 (1), Grošelj 1, Panjtar 1, 15 odbrana), Žabiča, Slišković 1, Kodrin 1, Anić, Dušebajev 4, Mačkovek 9, Mlakar.

VOJVODINA: Jandrić, Simović, Čagalj, Ostojić 6, Stojanović 6 (4), Jelić, Jovanović, Vučković 1, Stevović, Ratković 1, Trifković 5, Stanković 5, Radičević, Bojanić, Grozdanić 2, Radović 1.

Igrač utakmice: Borut Mačkovek (Celje PL)

Semafor: 4:3 (5), 9:5 (12), 15:9 (19), 17:11 (22), 19:16 (27), 22:20 (35), 28:22 (42), 34:25 (53).

Posle solidnog početka, domaćini su ipak postavili stvari na svoje mesto i veoma brzo napravili seriju od 6:0, usled kojie je nakon šest minuta posta, golom za Vošu, prekinuo Trifković.

Vojvodina u poslednjih nekoliko mečeva igra znatno bolje nego na početku prvenstva, ali je fokus i dalje ostao na domaćem prvenstvu. Za vikend Vojvodinu očekuju prava iskušenja u završnom delu turnira Kupa Srbije.