Nikola Jokić preko produžetaka do šanse za plej-of

0
132
NBA

Nikola Jokić je ubacio 35 poena Milvokiju koje su uspeli da savladaju rezultatom 128:125, tek nakon produžetaka.

nikola jokic

NBA/b92

Pored svih mečeva za pamćenje ove sezone, tripl-dabl učinke u pobedama i porazima, ovo je bila Jokićeva jedna od najvažnijih utakmica u dosadašnjem toku karijere, gde je pokazao koliko je neophodan na parketu Denvera.

Nikola Jokić

NBATWE

Posle sedam uzastopnih gostovanja, Denver je konačno zaigrao pred svojom publikom, i to protiv Milvokija. Sve je počelo odlično  za gostujuće Bakse, koji su deset minuta pre kraja četvrte četvrtine imali 16 poena prednosti, ali nisu mogli da zaustave Nikolu Jokića.

Srpski as završio utakmicu sa 35 poena (šut za dva 12/19, za tri 2/5, sa linije penala 5/5), uz 13 skokova, pet asistencija i tri blokade.

Jokićeva sjajna partija i postignutih 35 poena:

Ovo je bila veoma značajna pobeda za Denver Nagetse, ali ne možemo znati da li će takođe ona biti dovoljno. Ono što jeste važno da Nikola Jokić i ekipa ponovo ima šansu za plej-of.

Ostalo je još pet utakmica do kraja, od kojih će Denver tri puta biti domaćin. Šta će se desiti – to ćemo još videti.