Vojvodina savladala Crvenu Zvezdu u prvom meču polufinala

0
152

U prvom meču polufinala koji se odigrao danas u Novom Sadu, Vojvodina je bila ubedljiva protiv Crvene Zvezde.

Image result for vojvodina okRezultatom 3:0 odbojkaši Vojvodine deklasirali su protivnika iz Beograda. Prvi set, Novosađani su odlično otvorili rezultatom 25:16, dok je u drugom setu ekipa iz Beograda napravila pomak u svojoj igri. Odbojkaši Vojvodine nisu dozvolili izjednačenje, te su i taj set rešili u svoju korist rezultatom 25:23. Treći set je završen rezultatom 25:18, takođe u korist bolje raspoložene ekipe.
Momci su pokazali pravu spremnost i slogu na terenu što se moglo videti danas u hali Spens, rekli su iz štaba OK Vojvodina. Takođe se zahvaljuju navijačima na sjajnoj podršci i nadaju se da će ih isto tako podržati i u sledećem meču.

Drugi meč je zakazan za petak, 16. mart u hali Spens, sa početkom od 18 časova. Ulaz za ljubitelje odbojke i sporta, kao i za sve verne navijače biće besplatan.