Ludnica u Rimu: Barselona ispala, Mančester Siti ponovo izgubio

0
174
ROMA

U Rimu se igrao revanš meč Lige Šampiona, gde je Roma sjajnom igrom savladala Barselonu 3:0

Barselona je ispala posle 4:1 u Kataloniji. Trener Ernesto Valverde je mislio da će lako proći Romu, ali na kraju su se radovali saigrači Aleksandara Kolarova.

Džeko je u 6. minutu doneo Romi prednost na asistenciju De Rosija. Na poluvreme su ekipe otišle sa rezultatom 1:0 koji je i dalje jurila Roma. Danijele De Rosi je u 52. minutu smireno duplirao prednost sa bele tačke.  A onda je Manolas u ekstazu bacio domaće navijače u 82. minutu.

Резултат слика за roma barcelona

Roma je izbacila moćnu Barselonu onda kada niko nije očekivao da Vučica može tako nešto da postigne. U prvom meču debakl od 4:1 delovao je kao nedostižan, ali igrači su pokazali snagu i volji i opravdali nadanja vernih navijača.

Mančester Siti – Liverpul

Mančester Siti je Liverpul kao na tacni, ali sa prednošću od 3:0. Igrači Jirgena Klopa igrali su povučeno, a to je ono što Siti najviše ume da demolira. Odmah su, poveli su puleni trenera Gvardiole već u 2. minutu golom Žezusa, a onda u finišu prvog dela postigli su i drugi gol, koji je sudija greškom poništio.

Nije bilo ni faula ni ofsajda.

Nakon žustrog napada trenera Gvardiole na sudije zbog loše procene, isključen je crvenim kartonom, te je ostatak meča posmatra sa tribina. U nastavku Salah i Firmino su režirali preokret, i tako još jednom ponizili šampiona Premijer lige.