Zvezda se časno oprostila od Lige Evrope: Gobeljić tragičar

Copyright: © ATA Images

Crvena zvezda nije uspela, iako je opasno pritiskala Milan, i to sa igračem manje. Na kraju u osminu finala Lige Evrope ide italijanski tim – 1:1 (1:1).

Srpski tim hrabro je odigrao i u većem delu meča bolje od domaćina, ali nije bilo sreće. Velike šanse propustili su Gajić, Katai, Gobeljić…

Odlično prvo poluvreme, borbena druga deonica ipak nije rezultirala velikm slavljem. Ostaje gorak ukus posle nekoliko romašaja i neracionalnosti sudije koji nije dozvolio da se u poslednjem minutu izvede korner koji je pripao crveno-belima. Svakako, sjajna partija srpskog takmičara u Evropi.

Marko Gobeljić želeće što pre da zaboravi meč sa Milanom u Ligi Evrope…

On je dobio drugi žuti karton u 69. minutu.

Samo nekoliko minuta pre toga, propustio je veliku šansu da donese prednost Crvenoj zvezdi.

Podsetimo, upravo je Gobeljić na startu meča napravio penal, koji je u gol pretvorio Frank Kesi, što se ispostavilo kao jedini gol Milana.