Voždovac i Vojvodina odigrali bez golova, Spartak 1:1 sa Napretkom

0
145

Fudbaleri Voždovca i Vojvodine odigrali su večeras u Beogradu bez golova u meču 25. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je trenutno peta na tabeli sa 43 boda, dok je Voždovac sedmi sa 36.

Novosadski klub će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Čukaričkim, dok će Voždovac gostovati Radničkom u Nišu.

Remi Napretka i Spartaka

Fudbaleri Napretka i Spartaka odigrali su večeras u Kruševcu bez pobednika, 1:1 (1:0) u meču 25. kola Superlige Srbije.

Napredak je poveo u drugom minutu golom Nemanje Đokovića, a izjednačio je Luka Bijelović u 71. minutu iz penala.

Kruševljani su trenutno deseti na tabeli SLS sa 26 bodova, dok je Spartak 11. sa 23. Napredak će u narednom kolu gostovati Radničkom u Kragujevcu, dok će Spartak u Subotici dočekati novosadsku Mladost.

Čukarički je ranije danas na svom terenu pobedio Radnik 1:0.

Sutra su na programu tri meča 25. kola SLS: Novi Pazar – Radnički (KG) (14), Javor – Mladost (L) (16) i Mladost (NS) – Radnički (N) (18).

U utorak će biti odigran derbi meč ovog kola, a TSC će u Bačkoj Topoli od 18.30 sati dočekati Crvenu zvezdu. Poslednji meč 25. kola SLS na programu je u sredu od 18.30 časova, a u Beogradu će se sastati Partizan i Kolubara.