Voša poražena kod kuće od Spartaka iz Subotice

SHARE
Futbolgrad

Novosadska Stara dama zabeležila je i četvrti vezani poraz u Superligi protiv Spartaka iz Subotice koji na Karađorđu preokrenuo rezultat i pobedio sa 2:1.

Vrlo je verovatno da će novi poraz koštati posla (novog) trenera Novosađana Radovana Krivokapića jer je posle ovog kola zaostatak za pozicijom broj osam koja vodi u plej-of, a koju drži Radnik iz Surdulice, četiri boda.

Novosađani su u prvom poluvremenu stigli do vođstva, tačnije u 29. minutu. Kone je šutirao, a odbijenu loptu je Vuk Mitošević spakovao u mrežu za vođstvo od 1:0.

Međutim, u nastavku kao da je potpuno druga ekipa Vojvodine izašla na teren.

Gosti su zaigrali znatno bolje, a posle kornera u 64. minutu defanzivac gostiju Kerkez je glavom matirao golmana Rockova za 1:1. Već u 72. minutu usledio je potpuni preokret.

Iako su se Novosađani trudili da dođu do izjednačenja, tri boda su otputovala u Suboticu.