TCS ima jasan cilj – Šest golova u mreži Javora

tsc
TSC Bačka Topola, foto: Moja Backa Topola

TSC je ostvario očekivanu  pobedu protiv Javora, kojom je načinio veliki korak ka plasmanu u kvalifikacije za Ligu Evrope.

U Senti je domaćin dominirao, a sve to krunisao je već u petom minutu, kad se Silađi odlično snašao posle kornera.

Već u 21. minutu pogodio je i iskusni Tumbasević. U finišu prvog poluvremena očajni sudija Bojan Nikolić nije svirao jedanaesterac za goste, kad su u jednom napadu dvojica igrača TSC-a igrala rukom. Uz to, morao je i da isključi Zeca, koji je na gol liniji nepropisno zaustavio loptu.

Kad već to nije učinio, utakmica je nastavljena u pravcu u kojem je to želeo TSC, koji je inače apsolutno zaslužio trijumf, piše sportskizurnal.rs

Semafor 27. kola Super lige:

TSC – Javor 6:1 (Silađi 5, 76, Tumbasević 21, Zec 48, 88, Lukić 65 – Petković 75)
Mačva – Voždovac 0:1