
Saobraćajna nesreća / Foto: Pixabay.com
Pratite šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu, ovog ponedeljak, 15. juna – od gužvi i radova do radara i patrola.
Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
08.40 – Gužva u Sremskim Karlovcima od železničke stanice do semafora
08.10 – Patrola, crna škoda civilna, na ulazu u Šajkaš
07.45 – Sudar automobila i kombija na Zrenjaninskom putu, u smeru ka Kaću kolaps,s avet je da se ide Starim kaćkim putem
07.35 – Ne radi semafor na uglu ulica Jovana Subotića i Vojvodine Bojovića
07.30 – Patrola kod čenejske crkve, zaustavlja nasumično
06.50 – Kolovozi su vlažni usled kiše, pa se vozačima savetuje dodatan oprez.
06.45 – Grana pala i prekrila traku na Partizanskom putu, pre Rohalj baze, u smeru ka Novom Sadu
06.40 – Režim saobraćaja biće izmenjen danas i sutra na deonici od Sremske Kamenice do Iriga. Oba dana, u periodu od 7 do 21 čas, zbog snimanja filma biće izmenjen režim saobraćaja na deonici Sremska Kamenica – Irig, u oba smera na Iriškom vencu, kao i na deonici od Iriškog venca ka Irigu. Saobraćaj će se odvijati shodno privremenoj saobraćajnoj signalizaciji, uz povremene obustave u intervalima od tri do pet minuta i asistenciju saobraćajne policije.
06.35 – Patrola kod stare Železničke stanice u Sremskim Karlovcima
Radovi u toku:
– U toku je rekonstrukcija vrelovoda i vrelovodnog priključka u Ulici Matice srpske kod broja 4. Za vreme radova, u Ulici Matice srpske zauzeta je jedna saobraćajna traka zbog raskopavanja. Saobraćaj se odvija uz naizmenično propuštanje vozila. Planirano je da radovi traju do 1. jula.
– U toku je izgradnja vrelovodnog priključka za objekat u Ulici Pavla Papa broj 12. Potpuno je obistavljen saobraćaj u Ulici Pavla Papa od broja 12 do raskrsnice sa Ulicom Arse Teodorovića. Takođe, zatvoren je trotoar u Ulici Pavla Papa kod broja 12 i parking u zoni radova. Planirani rok za završetak radova je 8. jul.
– Izmenjen je režim saobraćaja u blokovskim saobraćajnicama u Ulici Dušana Danilovića od broja 2 do broja 44. Planirani rok za završetak radova je 27. jul.
– Još traje sanacija klizišta u Puckarošu. Tokom radova, saobraćaj se odvija dvosmerno, uz povremeno naizmenično propuštanje vozila. Ova faza radova trajaće do 31. jula.
– Gradi se vrelovodni priključak u Ulici Pavla Papa. Potpuno je zabranjen saobraćaj u toj ulici ispred broja 10, a zatvoren je i trotoar ispred broja 10, kao i parking u zoni radova. Planirani rok za završetak radova je 22. jun.
– Nastavljena je rekonstrukcija vrelovoda na Beogradskom keju. Zabrana saobraćaja u jednom smeru je proširena od Ulice Miloša Bajića do Varadinskog mosta. U zoni već započetih radova i dalje je na snazi zabrana saobraćaja, od Ulice Marka Miljanova do Varadinskog mosta, a raskrsnica Ulice Marka Miljanova i Beogradskog keja se pušta u saobraćaj. Takođe, i dalje važi zabrana saobraćaja na Beogradskom keju, u kolovoznoj traci od Ulice Marka Miljanova prema Limanima, a u suprotnom smeru je omogućeno jednosmerno kretanje vozila jednom saobraćajnom trakom. Izmena režima saobraćaja u ovoj fazi traje do 15. avgusta.
– U toku je rekonstrukcija vrelovoda u Ulici Seljačkih buna. Za vreme radova izmenjen je režim saobraćaja u blokovskim saobraćajnicama u ulicama Bate Brkića, Seljačkih buna 57-63 i na Bulevaru kneza Miloša 20-26. Planirani rok za završetak radova je 2. jul.












