
Foto: MUP
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici uhapsili su G. O. (38) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Prilikom pretresa vikendice osumnjičenog na području Inđije, policija je pronašla i zaplenila 900 grama suve biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i 970 grama belog praha za koji se sumnja da je amfetamin.

Foto: MUP Srbije
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, G. O. je određeno zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu, navodi se u saopštenju.
(tanjug.rs)
Related
Etno festival 4. juna u Inđiji
28/05/2023
O nama
VojvodinaINFO je portal informativnog tipa, sa vestima prvenstveno sa područja lokalnih sredina sa područja AP Vojvodine, bitnijih vesti iz Srbije i Regiona. Naši posetioci mogu da se informišu o raznim dešavanjima iz svojih lokalnih sredina na jednom mestu i bitnijih vesti o funkcionisanju državne i lokalne uprave na teritoriji AP Vojvodine. Kategorije koje mi želimo da približimo građanima sa teritorije AP Vojvodine su prvenstveno dešavanja iz oblasti kulture, sporta, društva, privrede, turizma, lokalnih servisnih informacija, politike i mnogo toga drugog. Naš cilj je da zbližimo sve građane i da promovišemo multikulturalnost i sačuvamo tradiciju u ova nova vremena.