Srbija pobedila Azerbejdžan 3:1, odlučujući meč sa Portugalom i Ronaldom!

© ATA Images
Oglas

Fudbaleri Srbije pobedili su Azerbejdžan 3:1 (1:1) u Beogradu u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru.

„Orlovi“ su uspešno odradili zadatak i sa prve pozicije A grupe ulaze u poslednji mesec, u kome ih čeka finale za direktan plasman u Katar.

Za nova tri boda pobrinuo se Dušan Vlahović sa dva gola (jednim iz penala), između ogromnog kiksa golmana Predraga Rajkovića koji je iskoristio Emin Mahmudov u smiraju prvog poluvremena.

Sve dileme, ako ih je uopšte bilo čak i momentima, rešio je Dušan Tadić sa penala sedam minuta pre kraja.

Reprezentacija Srbija i dalje ima bod više od Portugala na prvoj poziciji, ali i meč više, pa će izvesno morati da slavi u Lisabonu kako bi na kraju završila na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Previous articleOva 3 znaka ne možete da prevarite, jer uvek znaju sve i pre vas samih
Next articleEvo koliko je ljudsko telo radioaktivno!