Rezultati 57. Uličnih trka Grada Sremska Mitrovica

SHARE

Sremska Mitrovica – Više od 500 takmičara učestvovalo je na juče održanim tradicionalnim, 75. Uličnim trkama Grada Sremska Mitrovica.

vojvodinainfo

Ukupno je istrčano 20 trka u kojima su učestvovali predškolci, osnovci, srednjoškolci, kao i rekreativci, te pripadnici vojske, policije i zaposleni u mitrovačkom Kazneno popravnom zavodu.

Ulične trke su kao i ranijih godina organizovali grada Sremska Mitrovica, Ustanova „Atletski stadion“, Zbor atletskih sudija Sremska Mitrovica, atletski klubovi „Srem“ i „Sirmium“.

Osvajači medalja::

PREDŠKOLCI, DEVOJČICE

1. Andrea Maričić – “Maslačak”
2. Taša Ribarac – “Bubamara”
3. Maša Travica – “Bubamara”
PREDŠKOLCI, DEČACI
1. Milan Grujić – Salaš Noćajski
2. Stefan Jeftić – “Zvezdica”
3. Uroš Petrović – “Zvezdica”

OSNOVNA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ DEVOJČICE

1. Anastazija Kolauti

OSNOVNA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ DEČACI

1. Elvis Bajrić
2. Igor Bajrić
3. Kristijan Subotić

SREDNJA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ OMLADINKE

1. Suzana Verlić
2. Jovana Dulić

SREDNJA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ OMLADINCI

1. Jovan Stanković
2. Boris Hokulić
3. Zlatko Mijatović
I-II RAZRED DEVOJČICE
1. Isidora Maksimović – OŠ “Jovan Popović”
2. Kim Sretenović – OŠ “Sveti Sava”
3. Mila Božović – OŠ “Boško Palkovljević Pinki”

I-II RAZRED DEČACI
1. Dejan Mojsin – OŠ “Boško Palkovljević Pinki”
2. Teodor Stojković – Boško Palkovljević Pinki”
3. Bogdan Čizmić – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

III-IV RAZRED DEVOJČICE
1. Katarina Škorić – OŠ “Slobodan Bajić Paja”
2. Teodora Milošević – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
3. Julija Filipović – OŠ “Sveti Sava”

III-IV RAZRED DEČACI
1. Nikola Dostanić – OŠ “Dobrosav Radosavljević Narod”
2. Aleksandar Živanović – “Sveti Sava”
3. Lazar Koprivica – OŠ “Sveti Sava”

V-VI RAZRED DEVOJČICE
1. Teodora Joksimović – OŠ “Sveti Sava”
2. Iva Skakić – OŠ “Boško Palkovljević Pinki”
3. Teodora Čonić – OŠ “Dobrosav Radosavljević Narod”

V-VI RAZRED DEČACI
1. Stefan Đonić – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
2. Marko Lukač – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
3. Strahinja Čikić – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

VII-VIII RAZRED DEVOJČICE
1. Milana Simić – OŠ “Slobodan Bajić Paja”
2. Milica Lukić – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
3. Ana Popov – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

VII-VIII RAZRED DEČACI
1. Nemanja Babić – OŠ “Jovan Popović
2. Miloš Stanković – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
3. Marko Kuridža – OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

I-II RAZRED OMLADINKE
1. Marina Ljubišić – “Mitrovačka gimnazija”
2. Ivona Lajić – “Mitrovačka gimnazija”
3. Anja Nikitović – “Mitrovačka gimnazija”

I-II RAZRED OMLADINCI
1. Andrej Joksimović – STŠ “Nikola Tesla”
2. Vuk Šuman – “Mitrovačka gimnazija
3. Minja Knežić – STŠ “Nikola Tesla”

III-IV RAZRED OMLADINKE
1. Marija Ljahović – “Mitrovačka gimnazija”
2. Kristina Turan – Prehrambeno- šumarska i hemijska škola

III-IV RAZRED OMLADINCI – MEMORIJAL „MILOVAN LAZAREVIĆ-ĆAZA“
1. Branko Vujović – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
2. Branislav Nedić – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
3. Vladimir Pešić – Ekonomska škola „9.maj“

TRKA VOJSKE, POLICIJE, KAZNENO-POPRAVNOG ZAVODA

ŽENE:
1. Aleksandra Kostadinović
2. Mirela Malešević

MUŠKARCI:
1. Vladimir Cvijetić
2. Nikola Knežević
3. Darko Dronić

TRKA REKREATIVACA

ŽENE:
1. Jovana Šubatlija
2. Vanja Vlaović
3. Marina Prokopović

MUŠKARCI:
1. Dejan Antunović
2. Slavko Stević
3. Stefan Radanov
EKIPNI PLASMAN
OSNOVNE ŠKOLE
Devojčice
1. Osnovna škola “Sveti Sava”
2. Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj”
3. Osnovna škola “Slobodan Bajić Paja”

Dečaci
1. Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj”
2. Osnovna škola “Boško Palkovljević Pinki”
3. Osnovna škola “Dobrosav Radosavljević Narod”

EKIPNI PLASMAN
SREDNJE ŠKOLE

Omladinke
1. “Mitrovačka gimnazija”
2. Medicinska škola Draginja Nikšić
3. Prehrambeno – šumarsko i hemijska škola

Omladinici
1. Medicinska škola Draginja Nikšić
2. Srednja tehnička škola “Nikola Tesla”
3. “Mitrovačka gimnazija”.

Autor/foto: Anka Zona

vojvodinainfo