NOVAK ĐOKOVIĆ U FINALU PARIZA

Novak ĐokovićT
Novak Đoković/Tennis World USA
Oglas

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale turnira masters serije u Parizu, pošto je sinoć u polufinalu savladao Grigora Dimitrova iz Bugarske u dva seta, sa 7:6 (7:5), 6:4.

Za titulu na pariskom turniru Đoković će se danas boriti protiv Denisa Šapovalova, nakon što se španski teniser Rafael Nadal zbog povrede povukao.

Novak je do devete pobede protiv Bugarina došao posle velike borbe, a presudio je, kako prenose analitičari, mentalni kvalitet kod tenisera.

Plasmanom u finale Novak je odbranio 600 poena, koliko je u Parizu osvojio prošle godine, a da bi zadržao kakve-takve šanse da godinu završi kao prvi igrač sveta moraće da osvoji titulu.

android aplikacija
Previous articleMasovna tuča na Kupusijadi u Futogu, povređeno više osoba! (FOTO)
Next articleVojvođanske razglednice – Lok (FOTO)