NASTAVAK SUPERLIGE: Voša remizirala sa „Brđanima“, Spartak slavio u Sremu!

Ponovo se igra fudbal u Srbiji! U prvom meču posle pauze zbog koronavirusa Spartak je sa 2:1 pobedio Inđiju u gostima u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Čukarički i Vojvodina su u sjajnoj utakmici u Novom Sadu odigrali nerešeno – 1:1.

Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da je zadovoljan kako je izgledala njegova ekipa danas u remiju sa Čukaričkim, kao i da misli da je u prvom poluvremenu morala da „reši“ utakmicu.

Posle dva i po meseca pauze, ovo izgleda dobro. Ostalo je da imamo osam bodova više od Čukaričkog, što je jako bitno, sa ovim bodom smo 90 odsto obezbedili Evropu i to je nama cilj – rekao je Lalatović posle utakmice u Novom Sadu.

Vojvodina je igrala 1:1 sa Čukaričkim i u Super ligi zauzima treće mesto sa 56 bodova, šest više i utakmicom više u odnosu na četvrtoplasirani TSC.

Spartak uzeo tri boda

Milan Marčić prelepim golom u 70. minutu doneo je tri boda gostima iz Subotice u Inđiji.