Na auto-putu Subotica – Novi Sad prevrnuo se kamion

0
215

Na auto-putu u smeru iz Subotice ka Novom Sadu jutros oko 5.30 sati prevrnuo se šleper. Na sreću žrtava nema. Kako javlja reporter Radio-televizije Vojvodine ima povređenih.

Policija reguliše saobraćaj, koji se odvija u jednoj traci.

Do nezgode je došlo između petlji Sirig i Vrbas, kada se šleper prevrnuo i blokirao sve tri trake na auto-putu.

Na licu mesta je u toku uviđaj.