
Pixabay
Na auto-putu u smeru iz Subotice ka Novom Sadu jutros oko 5.30 sati prevrnuo se šleper. Na sreću žrtava nema. Kako javlja reporter Radio-televizije Vojvodine ima povređenih.
Policija reguliše saobraćaj, koji se odvija u jednoj traci.
Do nezgode je došlo između petlji Sirig i Vrbas, kada se šleper prevrnuo i blokirao sve tri trake na auto-putu.
Na licu mesta je u toku uviđaj.












