Mitrović sa golom i dve asistencije vodio Fulam do pobede

0
193

Fudbaleri Fulama pobedili su danas ekipu Kristal palasa 3:0 u meču 17. kola engleske Premijer lige.

Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović postigao je 10. gol za Fulam od početka sezone ali je upisao i dve asistencije.

Golove za Fulam postigli su Bobi Rajd u 31. minutu, Tim Rim u 71. minutu i Aleksandar Mitrović u 80. minutu.

Fulam je osmi na tabeli Premijer lige sa 22 bodova, dok je Kristal palas na 11. mestu sa 19. Fulam će u narednom kolu na svom terenu dočekati Sautempton, a fudbaleri Kristal palasa će gostovati Bornmutu.

Pobeda Liverpula protiv Aston Vile, prvenac Bajčetića

Fudbaleri Liverpula savladali su večeras Aston Vilu u Birmingemu 3:1 (2:0) u utakmici 17. kola Premijer lige.

Prvi pogodak u dresu kluba sa Enfilda postigao je mladi srpski fudbaler Stefan Bajčetić.

On je u igru ušao u 79. minutu umesto Džordana Hendersona i postigao gol dva minuta kasnije.

Prethodno su pogađali Mohamed Salah u petom i Virdžil van Dajk u 37. minutu, dok je strelac za Aston Vilu bio Oli Votkins u 59. minutu.