Minhenski Bajern izgubio od Real Madrida uprkos vođstvu

0
169
The Inquisitr

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras posle preokreta u Minhenu domaći Bajern sa 2:1, u prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona.

Bajern je poveo u 28. minutu golom Kimiha, a izjednačio je Marselo u 44. minutu. Nerešenim rezultatom ekipe su otišle na pauzu.

Zidan je napravio izmenu i u igrau je ušao mladi Marko Asensio kojem je trebalo svega nekoliko minuta da se upiše u strelce. U 57. minutu Asensio trese mrežu Bajerna i donosi realu pobedu.

Povreda Robena

Na početku utakmice, u petom minutu, povredio se igrač Bajerna Arjen Roben, a umesto njega na teren je ušao Tijago Alkantara. Ekipe su u nastavku pokušavale da naprave ozbiljniju priliku, a to je pošlo za rukom Bajernu u 27. minutu kada je poveo.

Poništen gol Ronaldu

Kristijano Ronaldo je u 71. minutu pogodio za 1:3, pošto je Portugalac igrao rukom. Diskutabilno je da li igranje rukom Kristijana Ronalda bila ispravna sudijska odluka.