Liga šampiona: Provokacija Murinja i preokret đavola (VIDEO)

SHARE
Juventus
Juventus-Mančester junajted/Mirror

Mančester junajted izjednačio u Torinu protiv Juventusa u 86, a do  pobede je došao u 90. minutu.

Juventus je napadao, vodio, demonstrirao kvalitet, a Mančester junajted, kao i obično, sa ponekom šansom i stihijom. Ali, jedna iskra je dovoljna da se upali vatra!

juventus manchester united
Shaun Botterill/GETTY IMAGES

Junajted je pobedio Juventus 2:1 (0:0), a u 86. minutu, pre „slobodnjaka“ Huana Mate,  gubio je 1:0, pošto je Kristijano Ronaldo postigao fenomenalan gol na asistenciju Leonarda Bonućija u 65. minutu.

Резултат слика за juventus manchester united
Kristijano Ronaldo i Martial

Huan Mata je sjajno pogodio u 86. iz prekida koji je dosuđen na idealnih 17 metara. Četiri minuta kasnije dosuđen je još jedan slobodan udarac, a ubačenu loptu u peterac, posle nespretne reakcije odbrane „stare dame“, u mrežu je prosledio Aleks Sandro.

Velika tri boda za Mančester junajted, koji je sada na drugom mestu sa samo dva boda manje od Juventusa i dva više od Valensije. „Đavoli“ bi već u sledećem kolu mogli da obezbede osminu finala, ako pobede Jang bojs kod kuće, a Juve, takođe na svom terenu, bude bolje od „slepih miševa“.

Mali incident dogodio se na kraju meča, kada je trener Junajteda Žoze Murinjo na provokativan način proslavio pobedu svog tima

Odbrambeni igrač Juventusa Bonući je pritrčao Murinju i progovorio mu nešto, nakon čega je došlo do blagog koškanja, a videla se i nervoza na licu trenera Junajteda.