KK Srem u finišu ostao bez pobede protiv lidera

SHARE
vojvodinainfo

Na gostovanju u Žitištu košarkaši Srema su pružili veoma dobar otpor i nije mnogo nedostajalo da trijumfuju. Na kraju, lider prvenstva, ekipa Svetog Đorđa koja ima samo jedan poraz ove sezone uspešnija rezultatom 90:85.

U pitanju je bio meč 25. kola 1. MRL “Sever”. Nije dobro počelo za Mitrovčane, i na kraju prvog dela igre domaćin je vodio 34:22.

Do poluvremena se situacija samo malo popravila pa je Sveti Đorđe na veliki odmor otišao sa rezultatom 50:39. Usledila je sjajna treća četvrtina za goste u kojoj Srem dolazi do rezultatskog preokreta, 68:69 po isteku 30. minuta.

U poslednjoj četvrtini lider je pokazao sav svoj kvalitet i slavio sa pet poena prednosti.

Sigurno je da može da raduje dobra igra košarkaša Srema, kojima je ostala još jedna utakmica ove sezone.

Tabela (ne računajući utakmice 25. kola koje još nije kompletirano)