KADA GOLMAN ODLUČI UTAKMICU: Golom u 94. minutu odveo ekipu u četvrtfinale Lige šampiona! VIDEO

SHARE
Printskirn

Sjajna završnica uzbudljivog meča stiže nam iz KONKAKAF Lige šampiona.

adsteam seo i izrada web sajta

Meksička ekipa Tigres plasirala se u četvrtfinale Lige šampiona Severne i Centralne Amerike, pogotkom u 94. minutu.

Da stvar bude još interesantnija, gol u poslednjim trenucima meča postigao je golman koji je odlučio prolaz svog tima u dalje takmičenje.

Tigres je u prvom meču protiv Alijance iz El Salvadora poražen rezultatom 2:1 i kod kuće su odlično otvorili meč.

Ener Valensija, bivši fudbaler Vest Hema pogodio je u devetom minutu za vođstvo, a bivši igrač Marseja Pjer Žinjak pogodio je u 17. i 23. minutu sa bele tačke i delovalo je kao da je Tigres sve već rešio posle nepunih pola sata igre.

Međutim, 28-godišnji napadač Huan Karlos Portiljo, postiže dva gola do kraja poluvremena i Alijanca je pored zaostatka bila u boljoj poziciji, pošto su dva puta zatresli mrežu na gostovanju.

Sve do poslednjih trenutaka meča Tigres je bio tim koji ispada iz takmičenje, a onda je njihov golman stupio na scenu.

U 94. minutu u kazneni prostor otišao je i golman Nahel Guzman i posle centaršuta Vargasa pogodio glavom za veliko slavlje!

Konačnim rezultatom 4:2 i ukupnim 5:4, Tigres je ušao među osam najboljih u Centralnoj i Severnoj Americi.