Hrabra igra Mađara – Nerešeno sa Francuzima (1:1)

EPA (FACUNDO ARRIZABALAGA)
Oglas

Francuska iščupala bod protiv Mađara, Grizman sprečio bruku

Fudbalske reprezentacije Mađarske i Francuske odigrale su danas nerešeno 1:1 (1:0) u utakmici drugog kola F grupe na Evropskom prvenstvu.

U fantastičnom ambijentu pune „Puškaš arene“ u Budimpešti domaćin je poveo golom Atile Fiole u 45+2. minutu, a izjednačio je Antoan Grizman u 66. minutu.

Francuzi sada imaju četiri boda i obezbedili su prolaz, dok će Mađari tražiti šansu u poslednjem kolu protiv Nemaca.
U drugom meču grupe od 18 sati sastaju se Nemačka – Portugal.

Od 21 sat u meču E grupe igraju Španija – Poljska.

Hiljade ljudi na ulicama Budimpešte pred meč sa Francuskom

Hiljade navijača mađarske reprezentacije okupilo se u centru Budimpešte pred meč sa Francuskom, koji se igrao na Puškaš areni. Na putu od grada do stadiona bilo je raspoređeno nekoliko hiljada policajaca.

Dimne bombe, poklici i hiljade navijača u centru Budimpešte, obeležili su uvod u meč Evropskog prvenstva između Mađarske i Francuske.

„Posle ovoga meč ne mora ni da se igra“, piše portal Indeks.

Marš navijača protekao je bez incidenata.

(TANJUG)

Previous articleUZMI RAČUN I POBEDI: Stan otišao u Boljevce, Fiat 500L u Kulu i Novi Sad!
Next articleOsveta navijača: Ivanoviću uništili mural