Gnusni komentari navijača na fotografiju tragičara utakmice sa Olimpijakosom (FOTO)

Foto FK Crvena Zvezda

Fudbaleri Crvene Zvezde sinoć su doživeli jedan od najtežih poraza u poslednjoj deceniji. Rezultat nije bio ubedljiv, već je s obzirom na okolnosti bio šokantan i sa sobom nosio ispadanje iz Evrope.

Pored promašenog penala u prvom poluvremenu, trenutak koji je odlučio utakmicu bio je penal na drugoj strani. Pomalo neobjašnjiva reakcija Zvezdinog fudbalera Žandera koji je igrajući rukom skrivio penal. I to u 88. minutu meča!

Poklon koji domaći igrači nisu odbili već su preko El Arabija postavili konačan rezultat utakmice 1:0. Nakon utakmice se oglasio i tragičar utakmice Žander. Uz fotografiju objavljenu na „Instagramu“ dopisao je: „Zovi me, i odazvaću ti se, i kazaću ti velike i tajne stvari, za koje ne znaš“.

Očigledno da je Brazilcu sve to teško palo, a ono za šta nema opravdanja su komentari na fotografiji!

Žander je citirao knjigu Jeremijinu iz Starog zaveta, posle čega su usledile uvrede između ostalog i na rasnoj osnovi.