0
123
MaxSport

Bačka je izborila napravila preokret u meču protiv Boraca iz Čačka i tako spasila sebe ispadanja iz Superlige Srbije.

Borac je dva puta vodio, ali je potom imao dva igrača manje i Bačka je u finišu susreta postigla pobedonosni pogodak koji joj je doneo opstanak.

Borac je poveo na startu utakmice golom Lukića, a 10. minuta kasnije je izjednačila Bačka, tačnije Bajić za 1:1. Nerešenim razultatom se otišlo na pauzu, a u drugom poluvremenu je nastao haos.

Borbu za opstanak Bačkoj pokvario je u 57. minutu Filipović i tako doneo Borcu opet prednost na meču. Pet minuta kasnije, fudbaler Borca zaradio je crveni karton, što je znatno olakšalo igru Bačke.

U 83. minutu Svonja vraća nadu za opstanak, a dva minuta kasnije još jedan crveni karton dobijaju igrači Borca. Oslabljena ekipa prima još jedan gol u 88. minutu, i Bačka tako opstaje u prvoligaškm takmičenju.