Dušan Tadić sa dva gola produžio borbu za opstanak Sautemptona

0
247

Srpski fudbaler Dušan Tadić je odigrao fantastičan meč u kome je postigao oba pogodka za svoj klub u borbi za opstanak. Sautempton je savladao Bornmut sa 2:1 u 36. kolu Premijer lige i tako produžio šanse za opstanak.

Sautempotn je poveo sa 1:0 u 25. minutu igre na radost navijača koji su želeli samo pobedu i ništa više. Samo 20 minuta kasnije, pred sam kraj prvog poluvremena Bornmut je izjednačio i tako uneo dodatnu nervozu na tribinama.

Srećom po Sautempotn, sprski reprezentativac je bio veoma raspoložen, te je u 54. minutu povukao kontru gde su imali odnos u napadu i odbrani 3:1.

Tadić je vukao loptu između dva saigrača koji su mu se otvarali po strani, te na pomisao odbradne da će ići dodavanje Dušan Tadić je iznenadio golmana i zakucao loptu u levi ugao mreže.