DRUGARI IZ ŠKOLE OTIŠLI ZAJEDNO U SMRT: Detalji jezive nesreće

0
351

Dva mladića stara 19 godina poginula su večeras u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Bogatića, saznaje Telegraf!

Jeziva saobraćajka dogodila se oko 22.30 sati na putu Bogatić-Belotić kod poznatog lokalnog restorana, a kako Telegraf nezvanično saznaje, došlo je do direktnog sudara dva automobila. Nastradali mladići su navodno školski drugari.

Na terenu su vatrogasci i hitna pomoć dok je policija obustavila saobraćaj u tom delu Bogatića. Insatgram stranica 192.rs navodi da ima i više povređenih.

– Strahuje se da bi broj stradalih mogao biti veći – navodi 192.rs.

 

izvor: Telegraf,rs