Devet primljenih golova od istog protivnika – Zvezda nemoćna pred Totenhemom

SHARE

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u 4. kolu B grupe Lige šampiona Evrope od engleskog Totenhema na stadionu „Rajko Mitić“ rezultatom 0:4.

vojvodinainfo

Totenhem je pred više od 42.000 gledalaca poveo golom Loselsoa u 34. minutu prvog poluvremena. U drugom poluvremenu dva gola postigao je Son u 58. i 61. minutu, a konačan rezultat postavio je Erikson u 85.

U prethodnom meču koji je odigran u Londonu, Totenhem je uspeo da ubaci pet golova u mrežu crveno-belih. Ne mnogo drugačiji meč gledali smo u Beogradu da bi se na kraju, iza Borjanovih leđa lopta našla četiri puta.

Totenhem se ovim trijumfom praktično osigurao na drugom mestu grupe sa sedam bodova, pet manje od Bajerna koji je izvadio vizu za osminu finala, Crvena zvezda ima tri, a Olimpijakos jedan.