Debakl Voše u Kruševcu, „pukla petarda“ (VIDEO golovi)

SHARE
Vojvodina
Superliga

Fudbaleri Napretka iz Kruševca ubedljivo su pobedili novosadsku Vojvodinu na domaćem terenu rezultatom 5:0.

Domaći su bez većih problema uspeli da dođu do tri boda u utakmici donjeg dela plej-ofa Superlige Srbije. Do prednosti su došli već u sedmom minutu meča, Đorić je postigao gol za svoju ekipu i najavio pobedu svoje ekipe u ovom susretu.

Superliga

Napredak je dobro počeo i drugo poluvreme, ponovo im je trebalo sedam minuta igre da bi postigli pogodak, strelac je bio Andrej Ilić i već tada je bilo jasno da će sva tri boda ostati u Kruševcu.

Kruševački tim je ovom pobedom preskočio Proleter na šestom mestu plej-ofa Superlige i sada imaju dva boda prednosti i utakmicu više od novosađana, dok su gosti usled poraza ostali na osmom mestu.