Arsenal ubeljiv protiv Lidsa, Čelsi bolji nakon penal serije

Pixabay
Oglas

Sinoć su odigrana su prva tri meča osmine finala Liga kupa.

Londonski premijerligaši Čelsi i Arsenal uspeli su da izbore plasman među osam najboljih, a pridružio im se i Sanderlend.

U prvom poluvremenu Čelsi je odličnu igru krunisao vođstvom. Strelac je bio Kai Haverc na asistenciju Ziješa u 44. minutu. Gosti su u drugoj polovini uspeli da izjednače u 47. minutu golom Če Adamsa. Na kraju dramatične penal serije plavci su uspeli da obezbede plasman.

Među osam najboljih mnogo lakše se plasirao Čelsijev gradski rival Arsenal koji je kod kuće savladao Lids 2:0 golovima Čejmbersa i Enketije. U četvrtfiale plasirao se i Sanderlend, koji je posle 0:0 sa KPR bio bolji na penale.

Bolna grimasa Nikole Jokiće – Povreda kolena na meču protiv Jute! (VIDEO)

android aplikacija
Previous articleStarleta iz RUME kupila penthaus od 144.000 €, imala je poseban uslov koji se tiče komšija
Next articleSUV Tata Punch ozbiljna konkurencija na tržištu niskobudžetskih vozila