157. večiti derbi: Zvezda pobedila Partizan

0
334
StarSport

Partizan je poražen u prvom kolu plej-ofa Superlige sa 2:1. Zvezda je bila bolja u prvom poluvremenu, Partizan u drugom.

U 66. minutu meč je prekinut zbog nereda na zapadnoj tribini stadiona kada su navijači Crvene zvezde u svečanu ložu ubacili balon namenjen potpredsedniku kluba Vladimiru Vuletiću.

StarSport

StarSport

Nastao je sukob navijača koji su krenuli sa juga i drugih koji su krenuli sa severa i meč je bio prekinut na pet minuta.

Posle prekida, Partizan je došao do prve šanse u 75. minutu kada je Ožegović sa desetak metara šutirao preko gola.

StarSport

StarSport

Prava drama je viđena u finišu meča produženog za šest minuta zbog nereda na tribinama. Tošić je šutirao na gol, Borjan sjajno odbranio, a onda je Le Talek oborio Ožegovića.

Grujić je pokazao na belu tačku, a Ožegović je pogodio iz penala. Borjan je potom uzeo loptu u ruke, prišao je Suma i sukobio se sa njim, a potom je došlo do koškanja sa Mičelom Donaldom.

Suma i Donald su dobili crvene kartone, a odmah nakon tog pogotka sudija je odsvirao kraj i stavio tačku na 157. večiti derbi.